"...na zážitkoch záleží"

Náš tím

Mgr. Veronika Kačmárová - lektorka vzdelávania dospelých, členka Asociácie lektorov a kariérnych poradcov, členka Akreditačnej komisie pre prácu s mládežou, hodnotiteľka žiadostí v programoch Erasmus+ a Európsky zbor solidarity, predsedníčka OZ Flutura. Lektorka školí kurzy zamerané na projektový manažment, manažment času, balík programov Microsoft Office, strojopis, grafickú aplikáciu Canva, programy Gimp a SketchUP.


Mário Kačmár - certifikovaný lektor vzdelávania dospelých, ktorý si dokáže naštudovať akúkoľvek tému, keďže je to skutočná "kocka". Lektor školí IT kurzy - virtualizácia, administrácia operačných systémov, Gimp, SketchUp. Zvládne aj výučbu základov práce s počítačom :) a balík programov Microsoft Office.

Heslom, ktorým sa v našej spoločnosti riadime, je "...na zážitkoch záleží". Toto heslo sa týka rôznych oblastí života. V oblasti vzdelávania to znamená, že nové informácie, sebarozvoj a vzdelávanie môžu, a s naším pričinením aj budú zážitkom.


Zameriavame sa na poskytovanie kurzov soft aj hard skills, najmä IT kurzy (virtualizácia, operačné systémy a ich administrácia, ...), kancelárske kurzy (balík Office, strojopis, rýchle čítanie), projektový a časový manažment. V uvedených oblastiach sa venujeme aj poradenstvu. Naše vzdelávacie aktivity školia certifikovaní lektori.


Ako firma sa okrem realizácie kurzov venujeme aj iným činnostiam, napríklad výrobe darčekových predmetov, najmä personalizovaných kalendárov a magnetiek.
© 2022 Agentúra WEBX. Hlavné námestie 5, Bratislava, 811 01
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky